FANTINI jest wiodącym producentem przystawek do zbioru kukurydzy i słonecznika, które mogą współpracować ze wszystkimi markami i modelami kombajnów.

Dynamiczny rozwój firmy potwierdza zdolność do zaspokajania potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Cechą charakterystyczną wyróżniającą Fantini S.r.l. na tle producentów kombajnów dostarczających podobnych, ale standardowych produktów, jest wypracowana przez lata doświadczeń uniwersalność wyrobów.

FANTINI
powstała w 1968 roku i od założenia zlokalizowana jest w Medole, w prowincji Mantua (północne Włochy), 120 km od Mediolanu. Teren firmy obejmuje 20 000 m2, z czego 8 000 zajmuje  hala wyposażona w nowoczesne maszyny i urządzenia.

Kluczową cechą wyrobów FANTINI jest wysoka jakość i trwałość. Każdy komponent jest poddany gruntownej kontroli przed skierowaniem na linię montażową i lakiernię. Kadra techniczna stanowiąca dział badawczo-rozwojowy nadzoruje zarówno procesy konstrukcji, jak również produkcji wyrobów. Nabyte przez nią bogate doświadczenie umożliwia realizację wszelkich zmian i prototypów w celu zaspokojenia potrzeb klientów, zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości, trwałości i niezawodności.

Obecnie FANTINI eksportuje 97% swojej produkcji na rynki całego świata, przy udziale rozbudowanej sieci autoryzowanych dealerów. Wyroby FANTINI są eksponowane na najważniejszych wystawach na całym świecie. 
adapter_07
Created by ARM Studio MF
© 2012 Copyright by Kamagro - oryginalne części zamienne Laverda  |  Landini  |  McCormick  |  FANTINI
Części zamienne do innych marek ciągników i kombajnów 
Przystawki do zbioru kukurydzy FANTINI
Części zamienne do ciągników McCormick
Części zamienne do ciągników Landini
Oryginalne części zamienne do kombajnów Laverda
Przystawki do zbioru kukurydzy
Maszyny używane
DBF Energy
Folder przystawek do kukurydzy FANTINI
adapter_03
adapter_04
adapter_05
adapter_06